top of page

Apartmán A

Apartmán A disponuje samostatnou kuchyní s jídelním stolem. V ložnici je manželská postel. Na požádání můžeme přidat jednolůžkovou postel nebo dětskou skládací postýlku. V obývacím pokoji je rozkládací pohovka s matrací, která je vhodná pro každodenní spaní dvou osob. Prosím berte na vědomí, že obývací pokoj je s kuchyní propojen chodbou, ale nejsou zde dveře.

Apartmán má plně vybavenou kuchyň - lednice s malým mrazáčkem, indukční varná deska, trouba, mikrovlnná trouba, myčka a dostatečné množství nádobí pro běžné vaření a stolování.

TV, klimatizace, rekuperace, zatemnění oken venkovními žaluziemi.

Apartmán A_galerie

Apartmán B

Apartmán B má prostornou kuchyni spojenou s obývacím pokojem. Moderně a funkčně zařízená kuchyňská linka, rozkládací dubový stůl až pro 8 osob a pohodlná rozkládací pohovka vám poskytne náležitý komfort. V ložnici je manželská postel (170 cm) a dvě jednolůžkové postele. Na požádání můžeme přidat dětskou dřevěnou postýlku. 

Apartmán má plně vybavenou kuchyň - lednice s malým mrazáčkem, indukční varná deska, trouba, myčka a dostatečné množství nádobí pro běžné vaření a stolování.

TV, klimatizace, rekuperace, zatemnění oken venkovními žaluziemi.

Apartmán C

Apartmán C vám nabídne moderní kuchyni spojenou s obývacím pokojem, kde mohou na rozkládací pohovce spát dva nocležníci. Ložnice s manželskou postelí je pohodlná pro dvě osoby, ale v případě potřeby můžeme nabídnout i třetí lůžko. V tyrkysové koupelně na vás čeká prostorný sprchový kout.

Apartmán má plně vybavenou kuchyň - lednice s malým mrazáčkem, indukční varná deska, trouba, myčka, ponorný mixer a dostatečné množství nádobí pro běžné vaření a stolování.

TV, klimatizace, rekuperace, zatemnění oken venkovními žaluziemi a plisé roletkou

Galerie_Zahrada ve dvoře

Zahrada ve dvoře 

Zahradu ve dvoře jsme pro vás zakládali na sklonku roku 2021, byl listopad a všude bylo bláto. Jsme rádi, že se naše malá, ale odvážná zahrada rozrůstá, kvete, voní a mění se v čase. Venkovní posezení vám zpříjemní zvuky zurčící vody dopadající na hladinu vodního prvku.